2.Sınıf 2.Hafta Kazanım Değerlendirme Sınavı 10 sorudan oluşmuştur. Sınıf veya evde çözerek haftanın tekrarını yapabilirsiniz. Çalışmalarımız bu haftaki kazanımlara göre hazırlanmıştır. Ayrıca sizler de yorum yazarak ve paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

Sizlerde yorum yazarak ve sitemizi önererek bize destek olabilirsiniz. Yazılarımızın izinsiz yayınlanması yasaktır. Gizlilik politikamız gereği google şartlarına uymaktayız. Her gün girerek çalışmalarımızdan haberdar olabilirsiniz. Deneyimlerimizle çocuklarımızın her türlü sorunlarına çözüm olacağımızdan şüpheniz olmasın. Sene boyu çalışmalarımız sürecektir. Okulda çalışmalarımızı indirerek kullanabilirsiniz. Öğrencilerinize çalışmaları ödev olarak verebilirsiniz. Ayrıca velilerimiz online testlerimizden yararlanabilir. Çocuklarımız sıkılmadan testlerimizi çözebilirler. Herhangi bir sıkıntı durumunda bizlere ulaşabilirsiniz. İletişim kısmından gmail yardımıyla veya çalışmalarımızın altına yorum yaparsanız size en kısa zamanda dönüş yapılacaktır. Sizde çalışmalarınızın yayınlanmasını istiyorsanız bize ulaşabilirsiniz. Bizler öğrencilerimize en iyi şekilde hizmet etmek için çalışacağız. Ayrıca

 

2.Sınıf 2.Hafta Türkçe Kazanım Değerlendirme Sınavımız için aşağıdaki indir butonuna tıklamanız yeterli. Faydalı olması dileğiyle iyi çalışmalar dileriz.

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

NDK Hoş Geldin