Hoş geldiniz, Ziyaretçi
Kullanııcı Adı: Parola: Bilgilerim hatırlansın
  • Sayfa:
  • 1

KONU:

4. Sınıf Öğretmenleri Günlüğü 2016-2017 6 yıl 10 ay önce #1523

2016-2017 eğitim ve öğretim yılı tüm öğretmenlerimize hayırlı olsun.

Yeni eğitim-öğretim yılımızda günlüğümüzün daha verimli, amacına uygun kullanılması ve hepimize daha huzurlu bir ortam oluşması adına uymamız gereken bazı kuralları hatırlatmak istiyorum :

1. Günlüklerin amacı eğitim öğretim ile ilgili bilgilerin paylaşımını kolaylaştırmak ve bilgi alışverişini (eğitimle ilgili görüş, bilgi, tecrübe, öneri, yönetmelik, genelge, uygulama, ders işlenişi, vs., gibi)sağlamaktır. Forumlardaki mesajlarınızda bunları göz önünde bulundurmaya çalışınız.

2. Kişiler arası karşılıklı sohbete günlüklerde değil, ilgili bölümde ya da özel mesajla yapılmasını rica ederiz. Sevinçlerini ve üzüntülerinizi, ilgili bölümlerde paylaşmaya dikkat ediniz.

3. Bilgi alışverişini genellemek ve sitemizde üyelerimizin de faydalanmasını sağlamak amacıyla ilgili forum başlığına ilgili mesajları yazmaya dikkat ediniz. Sohbet bölümlerinde bilgi paylaşımı yapmamaya özen gösteriniz.

4. Dilimizin geliştirilmesine katkıda bulunmak amacıyla yazım kurallarına uyulmasını, noktalama işaretlerinin kullanılmasını ve kısaltmalardan kaçınılmasını rica ederiz. Gereğinden fazla yüz ifadeleri kullanmayınız. Mesajlarını büyük harflerle yazmayınız. Lütfen, mesajlarınızda “chat kültürü”nün etkisini en aza indirgeyiniz.

5. Kişi ve kurumlara hakaret içerikli mesajlar silinecektir .Lütfen mesajlarımızda parti, sendika, etnik grup adları kullanmayınız.

6.Sitemizi sadece öğretmenlerin değil öğrenci ve velilerinde ziyaret ettiğini unutmayınız.

7. Doküman isteklerinizi, dokümanlar kısmına değil de,günlük kısmına yazınız.

8. Ekleyeceğiniz dosyaların sitede linki varsa linkini veriniz, dosyaların kendini tekrar etmesine neden olmayınız, sitenin yükünü arttırmayınız. Emeğe saygı açısından "alıntı"olan paylaşımları "alıntıdır"şeklinde belirtiniz.

9. Dokümanlar konusunda eklenmiş dokümana dair yorum yazılabilir, dosyanın içeriğine uygun bu yorumlar silinmeyecektir. "Teşekkür ederim, çok güzel olmuş, elinize sağlık” gibi mesajlardan bahsetmiyoruz, bu tür mesajlar silinecektir. Dokümanlar kısmında bu tür mesajlardan kaçınmanız önemle istirham ediyoruz.

10. Teşekkür mesajları yerine "teşekkür et"linkinin kullanılması önemle rica ederiz. Teşekkür içerikli kısa mesajlar silinecektir.

11. Günlük dokümanları kısmına eklediğiniz dokümanların, o hafta işlenen konularla üç aşağı beş yukarı paralel olmasına özen gösteriniz.

12. Bazı üyeler cevap alabilmek için farklı konulara yazabilmektedirler. Hem forumun düzenli olması için, hem de ihtiyacımızı belirli bir yerde bulmak için tecrübeli arkadaşlardan, yanlış yere mesaj yazanları yönlendirmesini rica ederiz.

......

Saygı sevgi çerçevesinde bilgi birikimlerini bizlere aktaracak olan arkadaşlarıma şimdiden teşekkür ediyorum.

Etkin katılımlı bir yıl olması temennisiyle... Günlüğümüz herkese hayırlı olsun.

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

www.netteders.net Moderatör

4. Sınıf Öğretmenleri Günlüğü 2016-2017 6 yıl 10 ay önce #1524

4-5-6 Basamaklı Doğal Sayıların Sayı ve Basamak Değerlerini Gösterme Etkinliği sitemizin
4-5-6 Basamaklı Doğal Sayıların Sayı ve Basamak Değerlerini Gösterme Etkinliği sayfasına eklenmiştir umarım faydalı olur İbrahim Gür hocamızını çalışmasıdır.

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

www.netteders.net Moderatör

4. Sınıf Öğretmenleri Günlüğü 2016-2017 6 yıl 10 ay önce #1527

Değerli dostlar geçen yıl sınıfım için hazırladığım günlük ödevlerin linkini paylaşayım istedim belki işini kolaylaştırabildiklerimiz olur... Faydalı olmasını dilerim...
4. Sınıf günlük Ödevler (2015-2016)
ogretmenym.wordpress.com/4-sinif-odevleri-2015-2016/
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: mkarasu, Muallime

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

4. Sınıf Öğretmenleri Günlüğü 2016-2017 6 yıl 8 ay önce #1545

Hocam 4.sınıf için konu özetleriniz var mı

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

  • Sayfa:
  • 1
Sayfa oluşturma süresi: 0.182 saniye

NDK Hoş Geldin